028 | LEŽÍCÍ AKT
LIESLER Josef (1912 – 2005)
- starting price: 16 000 CZK
- hammer price: 20 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kolorovaná kresba tuší, 65 x 49 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1966, signováno vpravo dole Liesler 66.